İletişim

Contect US
İsim
Soyad
E-Mail
Öncelikle siz saygıdeğer ziyaretçilerimize belirtmemiz gerekirse, sitemiz yeni açılmış olmakla beraber eksikleri bulunmaktadır. Bu eksiklerin hızlı ve daha güzel bir biçimde düzeltme gayretinde olmamızdan ötürü bu iletişim sayfasını oluşturmuş bulunuyoruz.

İletişim sayfasının bizim için çok değerli olmasının sebebi, sizelerden gelecek geri bildirimleri çok önemsememizdir.

Site genel itibari ile,

-IPv6, DNS (Domain Name Server), Network, DOS (Denial of Service), DDOS (Distributed Denial of Service), VPN (Virtual Private Network) üst konu başlıkları ile,

DNS değiştirme, Site-to-Site vpn, IPSec vpn, çeşitli ticari vpn şirketlerinin özet bilgileri, network yapıları, iç ve dış (internal-external ip address) ip öğrenme yöntemleri,DOS saldırı sistemleri, ip ve subnet ile ağın ip bileşenlerinin hesaplanması, VPN ile engelli sitere girme gibi bir çok faydalı konuyu içermektedir.

Bunların haricinde Downloads sekmesinde ise, bir bilgisayarın sıfırdan kurulumundan itibaren herkesin işine yarayacak, en güncel ve ücretsiz programlar bulunmaktadır. Downloads sekmesinde sadece başlangıç seviye programlar değil, ileri seviyelerde olanlar için de çeşitli programlar bulunmasının yanı sıra, sektör fark etmeksizin her bilgisayarda olan programlar da bulunmaktadır.

İşte tüm bu site içi konular, indirilmeyi bekleyen programlar, ip/subnet hesaplama sekmesi, dış ip adresinizi öğrendiğiniz bölüm ile şuanda okuduğunuz bölüm dahil düzeltilesini veya eklenmesini istediğiniz tüm alanlarlar için bize yazmanızı rica ederiz.


Sadece site içi konular veya programlar hakkında değil, site görünümü, mevcut olan, gözünüze çarpan hatalar (herhangi bir içerikle ilgili veya site kodlanmasında yapılmış bir hata olabilir) ve çeşitli görünümsel bozukluklar hakkında da sizlerden geri dönüş beklemekteyiz.


Yaptığınız geri dönüşlerde tespit edilen problemi bizlere bildirirken bir ekran görüntüsü ile beraber göndermeniz, problemin anlaşılması ve çok daha hızlı bir biçimde düzeltilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.Geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz.